Aus den Kategorien Fremdsprachiges, Money Money !


Psychológia peňazí

Die Grafik "http://www.stangl.eu/www/grafik/money.jpg" kann nicht angezeigt werden, weil sie Fehler enthält.Pretože tam, kde sú ľudia aktívni, vždy sa jedná o ľudskej psychike, tiež hrať v zaobchádzaní s peniazmi psychologické faktory sú tiež dôležité. To zahŕňa napríklad otázka, ako vidíte sám seba peniaze. Pre mnoho, peniaze, je niečo, čo je nežiaduce, alebo dokonca nezákonné. Tak podľa témy, má trochu peňazí nie je zlé, ale príliš to ničí charakter. Tieto peniaze je v podstate potlačený papier, prostriedok výmeny, ale aj uchovávateľa hodnoty. Slúži ako nástroj pre rôzne výrobky alebo služby porovnateľné. Bez peňazí by obec muži v našej dnešnej spoločnosti je pomerne komplikované. Ale prečo mnoho ľudí peniaze tak negatívne? Napríklad, tam je predsudok, že niekto, kto má veľa peňazí, má svoje peniaze pravdepodobne vyrobený s nekalým praktikám. Alebo, že osoba sa považuje za chamtivý, keď je finančne dobre vybavené-. Bohatí ľudia sú tiež pripísať nejaké zlé povahové vlastnosti. Ako by tomu bolo napríklad Nedbanlivosť, nadmerné nároky, velikášstva či dokonca disingenuousness. Takže ste si chceli samozrejme nie je, takže by sme nemali byť logicky bohatý. A jeden sa dokonca vyhnúť všetkému, čo by mohlo viesť k bohatstvu. Malá výnimka je možná, pretože hrať lotériu. To tiež zohráva úlohu v strachu, že by mohlo spájať s bohatstvom nepríjemné vedľajšie účinky, ako je ktorý sa bude pripájať ľuďmi vo vašom živote, ktorí majú radi bohatstvo navlhčený. Tam je pravdepodobne tiež obavy, že nás potom môže byť ťažké rozlíšiť, či ostatní ľudia by sa vykonať len s jedným, pretože majú radi skutočne, alebo či sú len na peniaze. Možno môžeme mať aj strach, že by potom mohlo byť obeťou podvodu, alebo dokonca zlodeji. Takéto obavy sú samozrejme nie v sebe, ako je vypracovanie zdravý vzťah k peniazom. To má peniaze, samozrejme, má veľa výhod. Ak chcete získať prirodzený vzťah k peniazom, mali by ste mať na pamäti jej prínos.
Peniaze ponúka, s určitými výnimkami, jediný spôsob, ako splniť jeho priania a túžby. Výnimky sú partnera a správne miesto, ale opäť, aj keď peniaze hrá istú rolu. S peniazmi, je zadarmo a má viac možností. Medzi ne patrí voľba bývanie, oblečenie, kozmetika, potraviny, rekreačné a voľnočasové aktivity. Kto má o niečo viac peňazí, môžu splniť náročné požiadavky. Ale kto má želanie, ktorá chce splniť, na jeho financovanie je neprejde. Pretože naša spoločnosť nemohla fungovať, samozrejme, ak každý mohol vziať, čo chce. Dôležité je, že za veľa peňazí pre konkrétnu službu. Pred tým, než peniaze, je niekde a musí byť vykonané na niečo konkrétneho. Tovar alebo služby do peňazí. A to je zásadný bod. Ak niekto chce zarobiť peniaze, musí sa urobiť niečo pre to. Žijeme v meritokracia, ktorá je. Záleží na množstvo peňazí zarobil z hodnoty služby, ktorá bola poskytnutá, ale bol tiež vysoko hodnotený ako túto službu a platí sa s peniazmi. Napríklad hodnota obrazu závisí na tom, koľko peňazí je niekto ochotný zaplatiť. Každý, kto si praje umiestniť v jeho živote k prosperite a dokonca aj bohatstvo, ktoré musí urobiť, aby jeho výkonnosť s cieľom maximalizovať ziskovosť celej.
Výška peňazí, cez ktorého jeden má, má čo do činenia s názorom. Každý, kto sa stará o seba, je sebavedomý a sebaistý a neomylne ide svojou cestou, bude zarábať viac peňazí a môže si dovoliť lepší životný štýl. V tomto prípade je peňažné vyjadrenie súhrnu pozitívny postoj k sebe, k blížnemu a život. Naopak, tých, ktorí trpia pocitmi menejcennosti, neisté a rezervované a má negatívny postoj k jeho životu, ale neprináša príliš veľa, čo sa odráža na jeho finančnú situáciu. Peniaze a tak vyjadruje svoj vlastný postoj. Zásadnú úlohu tu zohráva otázka, či človek verí, že si zaslúži prosperity. Je to fakt nie je, potom je automaticky udržuje vás v šachu. Peniaze má preto zásadný urobiť niečo s vašim vlastným seba-úcta. Ak si myslíte, že je cenný človek, potom stlačte tlačidlo na vonkajšej od v lepšej finančnej situácii. Všeobecné mienka sa: “Ako vo vnútri – tak bez neho.” Znamená to, že finančné a materiálne hodnoty, po ktorú osoba má svoj ekvivalent v ich skutočnú hodnotu. Ako cenná je človek vidí, ako cenná, to vyzerá v jeho živote.
Ak chcete, aby ju k prosperite v jeho živote, potom by ste určite mali pracovať na svoje vlastné-úcta. Okrem toho je nevyhnutné, aby v skúseností, viac než to, čo sily, schopnosti a talent máte. Nemenej dôležité sú naše vlastné vášne, záujmy a záľuby. Tieto faktory nám povedať niečo o tom, aké oblasti by ste sa mali pozrieť na jeho budúcu kariéru. Len pre to, čo viete najlepšie, to tiež robí najlepšie. Kde pracujete vášeň, budete tiež robiť veľké a posunúť ju ďalej.
Peniaze sú prostriedkom smeny a uchovávateľ hodnoty. Bez peňazí, nemohla fungovať v ľudskej spoločnosti. Za veľa peňazí je výhodné, pretože žijeme v meritokracia. Kto chce zarobiť peniaze, musí poskytovať úžitok. Peniaze sú vyjadrením vlastný postoj, najmä vlastné-úcta, pretože, ako interiéru i exteriéru.
Sorry, comments for this entry are closed at this time.

Diese Seiten sind Bestandteil der Domain www.stangl.eu

© Werner Stangl Linz 2019