Tipů pro dobrý spánek

1. Kdykoli je to možné, jít do postele ve stejnou dobu a oni stojí na stejnou dobu. Tímto způsobem trénujete sami na pevnou spát harmonogramu.

2. UdÄlej si svůj mysl zdarma. Míchejte jen depresivní myšlenky na plod a aby se zabránilo usnout! Nechte své profesní problémy v práci, ale nepatří do vaší ložnice. Za tímto úÄelem, je dobré napsat problémů. Takže si můžete uvÄdomit, další den se starat o tom, kdy jste odpoÄívali.

3. Zajistit příjemné prostředí. Vaše ložnice by mÄla být tmavá a dobře vÄtrané a pokojové teplotÄ asi 18 ° C mají.

4. Přemýšlejte o relaxaÄní rituál z. Zvyknout si např. na přeÄíst pár stránek nebo vytvořit za půl hodiny na svou oblíbenou hudbu před spaním. Po chvíli se mozek Äinnost související se spánkem.

5. Vypijte šálek horkého mléka s medem. Do aminokyselina tryptofan, úÄinek tohoto noÄní-strop, že se cítíte uvolnÄnÄ a ospalý.

6. Make a před spaním projít. Äerstvý vzduch a mírný pohyb podporu spánku.

7. Dopřejte si teplou koupel před spaním. Jak se uvolnit svaly. Esenciální oleje, jako je levandule také uklidnit smysly, takže můžete jít do postele úplnÄ uvolnÄnÄ.

8. Koupit matrace, které je šité na míru vašeho tÄla. MÄlo by být ani příliš tvrdá, ani příliš mÄkká, a podporovat páteř optimální.

9. Zkuste akupresura bodu tÄsnÄ nad chodidle ve středu paty. Masážní to asi 30-60 sekundy.

10. UjistÄte se, že teplé ruce a nohy. Studené konÄetiny poskytují napÄtí a brání usnout. Staré dobré teplé vody láhev pomůže.