Aus den Kategorien Fremdsprachiges !


Tipů pro dobrý spánek

1. Kdykoli je to možné, jít do postele ve stejnou dobu a oni stojí na stejnou dobu. Tímto způsobem trénujete sami na pevnou spát harmonogramu.

2. Udělej si svůj mysl zdarma. Míchejte jen depresivní myšlenky na plod a aby se zabránilo usnout! Nechte své profesní problémy v práci, ale nepatří do vaší ložnice. Za tímto účelem, je dobré napsat problémů. Takže si můžete uvědomit, další den se starat o tom, kdy jste odpočívali.

3. Zajistit příjemné prostředí. Vaše ložnice by měla být tmavá a dobře větrané a pokojové teplotě asi 18 ° C mají.

4. Přemýšlejte o relaxační rituál z. Zvyknout si např. na přečíst pár stránek nebo vytvořit za půl hodiny na svou oblíbenou hudbu před spaním. Po chvíli se mozek činnost související se spánkem.

5. Vypijte šálek horkého mléka s medem. Do aminokyselina tryptofan, účinek tohoto noční-strop, že se cítíte uvolněně a ospalý.

6. Make a před spaním projít. Čerstvý vzduch a mírný pohyb podporu spánku.

7. Dopřejte si teplou koupel před spaním. Jak se uvolnit svaly. Esenciální oleje, jako je levandule také uklidnit smysly, takže můžete jít do postele úplně uvolněně.

8. Koupit matrace, které je šité na míru vašeho těla. Mělo by být ani příliš tvrdá, ani příliš měkká, a podporovat páteř optimální.

9. Zkuste akupresura bodu těsně nad chodidle ve středu paty. Masážní to asi 30-60 sekundy.

10. Ujistěte se, že teplé ruce a nohy. Studené končetiny poskytují napětí a brání usnout. Staré dobré teplé vody láhev pomůže.
Sorry, comments for this entry are closed at this time.

Diese Seiten sind Bestandteil der Domain www.stangl.eu

© Werner Stangl Linz 2019