Nie oszczÄdzaj na monitorze!

Każdy, kto dużo siÄ uczy na komputerze PC, potrzebuje po prostu dobrego monitora. Poza tym, że niekończÄce siÄ wpatrywanie siÄ w ekran nie jest dobre, jest jeszcze gorsze, gdy monitor jest stary i migocze szczÄśliwie.

To sprawia, że oczy sÄ zmÄczone, osłabia koncentracjÄ, a tym samym zwiÄksza stres. Nie można tego w ogóle wykorzystaÄ podczas nauki. Jeśli i tak planujesz zakup kompletnego komputera PC, rozważ nastÄpujÄce kwestie: Nie ma nic dobrego mieÄ wydajny komputer, a nastÄpnie zaoszczÄdziÄ na monitorze. Wybierz wolniejszy procesor i zainwestuj zaoszczÄdzone pieniÄdze w wysokiej jakości monitor! Zwłaszcza rozmiar wyświetlacza odgrywa niebagatelnÄ rolÄ. Duże przekÄtne ekranu zwiÄkszajÄ przeglÄd. Okna i aplikacje mogÄ byÄ ustawiane obok siebie zamiast na sobie. Przepływ pracy jest przyspieszony, a stres zredukowany. Motywacja zwiÄksza siÄ automatycznie. Eliminuje siÄ również irytujÄce przewijanie.

Przy okazji, dobre i nawet duże monitory nie muszÄ byÄ drogie! IstniejÄ już monitory o przekÄtnej 17 cali około 100 euro. Nie trzeba mówiÄ, że nowy monitor powinien byÄ płaski. Na szczÄście ledwie dostaje siÄ te nieporadne zjadacze przestrzeni z wcześniejszych. Należy również mieÄ trochÄ miejsca do pracy. A obraz również znacznie siÄ poprawił. Na szczÄście monitory TFT prawie bez wyjÄtku wszystkie majÄ ostry i kontrastowy obraz. Również wcześniejsze migotanie jest obcym słowem w TFT, ponieważ obraz nie jest budowany pracochłonnie linia po linii. Ogólnie rzecz biorÄc, naprawdÄ łatwo jest uzyskaÄ dobry i tani monitor. Zwłaszcza podczas nauki, po prostu potrzebujesz dobrych pomocników zamiast dodatkowych czynników stresowych. A w wolnym czasie, jesteś również szczÄśliwy, gdy Twoje oczy nie palÄ siÄ, kiedy surfujesz. Jako wskazówka do nauki od nas: Nie oszczÄdzaj na monitorze!