Aus den Kategorien Amüsantes !


Nie oszczędzaj na monitorze!

Każdy, kto dużo się uczy na komputerze PC, potrzebuje po prostu dobrego monitora. Poza tym, że niekończące się wpatrywanie się w ekran nie jest dobre, jest jeszcze gorsze, gdy monitor jest stary i migocze szczęśliwie.

To sprawia, że oczy są zmęczone, osłabia koncentrację, a tym samym zwiększa stres. Nie można tego w ogóle wykorzystać podczas nauki. Jeśli i tak planujesz zakup kompletnego komputera PC, rozważ następujące kwestie: Nie ma nic dobrego mieć wydajny komputer, a następnie zaoszczędzić na monitorze. Wybierz wolniejszy procesor i zainwestuj zaoszczędzone pieniądze w wysokiej jakości monitor! Zwłaszcza rozmiar wyświetlacza odgrywa niebagatelną rolę. Duże przekątne ekranu zwiększają przegląd. Okna i aplikacje mogą być ustawiane obok siebie zamiast na sobie. Przepływ pracy jest przyspieszony, a stres zredukowany. Motywacja zwiększa się automatycznie. Eliminuje się również irytujące przewijanie.

Przy okazji, dobre i nawet duże monitory nie muszą być drogie! Istnieją już monitory o przekątnej 17 cali około 100 euro. Nie trzeba mówić, że nowy monitor powinien być płaski. Na szczęście ledwie dostaje się te nieporadne zjadacze przestrzeni z wcześniejszych. Należy również mieć trochę miejsca do pracy. A obraz również znacznie się poprawił. Na szczęście monitory TFT prawie bez wyjątku wszystkie mają ostry i kontrastowy obraz. Również wcześniejsze migotanie jest obcym słowem w TFT, ponieważ obraz nie jest budowany pracochłonnie linia po linii. Ogólnie rzecz biorąc, naprawdę łatwo jest uzyskać dobry i tani monitor. Zwłaszcza podczas nauki, po prostu potrzebujesz dobrych pomocników zamiast dodatkowych czynników stresowych. A w wolnym czasie, jesteś również szczęśliwy, gdy Twoje oczy nie palą się, kiedy surfujesz. Jako wskazówka do nauki od nas: Nie oszczędzaj na monitorze!
Sorry, comments for this entry are closed at this time.

Diese Seiten sind Bestandteil der Domain www.stangl.eu

© Werner Stangl Linz 2019